Wynajem

Apartamenty pod skocznią
Primo Nieruchomości gwarantuje wszystkim nabywcom współpracę w zakresie pośrednictwa w wynajmie apartamentów po oddaniu budynku do użytkowania. Po zakończeniu procesu sprzedaży domena www.ApartamentyPodSkocznia.pl zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty wakacyjne. Równolegle strona ta będzie promowana na portalu www.ApartamentyZakopane.pl, który ma bardzo duży budżet na kampanie AdWords na frazy typu: apartamenty zakopane, apartament zakopane itp.

Apartamenty będą wdrożone również do serwisu www.GoralPoleca.pl - jest to nasz kolejny portal rezerwacyjny, który od lat zdobywa coraz większą rzeszę klientów.
 
Dodatkową formą promocji będzie obecność reklamy Apartamentów Pod Skocznią na kilkunastu innych stronach Grupy Primo Nieruchomości, np.:
 
Dzięki tak rozbudowanej sieci stron łatwiej jesteśmy w stanie dotrzeć do potencjalnego klienta oraz naprowadzić go na nieruchomość, która spełni jego oczekiwania.

NASZE ATUTY

  • TYSIĄCE ZREALIZOWANYCH REZERWACJI
  • STAŁA BAZA POWRACAJĄCYCH GOŚCI
  • PONAD 1 000 000 ODSŁON ROCZNIE SERWISÓW Z GRUPY PRIMO NIERUCHOMOŚCI
  • WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI PŁACISZ TYLKO ZA WYNIKI
  • NIEOGRANICZONA ILOŚĆ POBYTÓW WŁAŚCICIELSKICH NIEZALEŻNIE OD SEZONU

Karta Turysty

Firma Primo Nieruchomości jest właścicielem systemu rabatowego w Zakopanem o nazwie Karta Turysty. Wszyscy nasi goście otrzymują bezpłatnie kartę po dokonaniu rezerwacji noclegów poprzez nasze serwisy. Zawsze bieżące informacje na temat rabatów dostępne są na dedykowanej stronie www.KartaTurysty.pl.

Portale Primo Nieruchomości

 

Autorski system rezerwacyjny


Autorski system rabatowy


Strony obiektów apartamentowych